Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Městečko Trnávka 23 - 24.6.2012

26. 6. 2012

O víkendu 23. - 24. 2012 jsme se zúčastnili turnaje v Městečku Trnávka již páteho ročníku mezinárodního turnaje   MĚSTEČKO TRNÁVKA CUP 2012.

 

sam_2517-1.jpg

Bylo přihlášeno celkem šestnáct týmů do dvou skupin a my jsme byli ve skupině A s týmy FK Banská Štiavnica, SKP Slovan Moravská Třebová, FK Hatě u Znojma, Tatran Starý Lískovec, TJ Malá Haná Knínice, Sokol Bystré, a TJ Městečko Trnávka.

 

Skupinu B tvořili tyto týmy, Jiskra Litomyšl, FC Svratka Brno, 1.FC Slovácko (dívky), FC Nordic Brno, Sokol Čelechovice na Hané, Sokol Konice, Sokol Troubelice, TJ Jaroměřice.

Tento turnaj byl rozlučkou pro náš tým v kategorii starší přípravka a zároveň poslední zápas v našem dresu pro Martina Řeháka a Viky Suchánkovou kteří odchází od následující sezóny do 1.SK Prostějov.

A teď k výsledkům ve skupině

Čechovice - Tatran Lískovec 1:2 (1:2)

Branka: 1:2 Suchánková

Smolný zápas. Soupeř se ujímá rychle vedení kdy výkopem brankaře míč doskáče až do brány a chvíli na to si nešťastně srážíme soupeřův roh do brány a prohráváme o dvě branky. Soupeře sevřeme a do poločasu snižuje Viky. Bohužel přes naši snahu nemůžeme dát další branku i když si šance vytváříme a prohráváme úvodní zápas.

Čechovice - TJ Městečko Trnávka 3:0 (1:0)

Branky: 1:0 Baroš F. (Grulich), 2:0 Klimeš (Suchánková), 3:0 Řehák M. (Jeřábek)

Druhý zápas proti domácímu týmu neskončil větším rozdílem jen díky výkonu domácí brankařky která svůj tým držela nad vodou.

Čechovice - Sokol Bystré 6:0 (3:0)

Branky: 1:0 Řehák M. (Suchánková), 2:0 Řehák M., 3:0 Rotschedl, 4:0 Řehák M., 5:0 Rotschedl ( Baroš F.), 6:0 Grulich (Řehák J.)

Konečně jsme prolomili střeleckou smůlu a soupeře jsme k ničemu nepustili. Zasloužené vítězství.

Čechovice - SKP Slovan Moravská Třebová 2:4 (0:3)

Branky: 1:3 Suchánková (Baroš D.), 2:4 Suchánková

Katastrofální vstup do zápasu kdy během tří minut dostáváme tři branky. Soupeř si již výsledek pohlídal.

Čechovice - FK Banská Štiavnica 2:1 (0:1)

Branky: 1:1 Klimeš (Řehák M.), 2:1 Suchánková ( Řehák M.)

Soupeř se ujímá vedení z trestného kopu za polovinou hřiště kdy nám soupeřův hráč vyžene všechny pavouky z šibenice. Snažíme se odpovědět na tuto branku a to se nám daří až v druhé půli kdy vyrovnáváme a dvě minutý před koncem Viky otáčí zápas. Díky tomuto vítězství již máme jistý postup do čtvrtfinále.

Čechovice - TJ Malá Haná Knínice 5:0 (0:0)

Branky: 1:0 Klimeš (Navrátil), 2:0 Grulich, 3:0 Rotschedl ( Řehák M.), 4:0 Řehák J. (Schustr), 5:0 Jeřábek (Řehák M.)

V prvním poločase byl z naší strany festival zahozených šancí. Po úvodní brance jako by z kluků spadla tréma a přidali ještě další branky.

Čechovice - TJ Hatě u Znojma 3:0 kontumačně

Tým od Znojma přijel na dvoudenní turnaj v šesti lidech (????) Po čtyřech zápasech toho měli tak dost, že odstoupili.

Se ziskem 15 bodů jsme postoupili z třetího místa do čtvrtfinále kde nás čekala FC Svratka Brno.

Čtvrtfinále

Čechovice - FC Svratka Brno 4:0 (1:0)

Branky: 1:0 Řehák M., 2:0 Suchánková (Grulich), 3:0 Klimeš, 4:0 Řehák M.

Jeden z nejlepších zápasů na tomto turnaji. Soupeř za každého stavu chtěl hrát fotbal po zemi. Máme větší územní převahu a soupeř nám hrozí z brejků. Těsně před koncem se ujímáme vedení po střele Martina Řeháka. V druhé půli chce soupeř s výsledkem ještě něco udělat, ale my přidáváme druhou branku. Po této brance již zápas kontrolujeme a k tomu přidáváme ještě dvě branky a postupujeme do semifinále.

Semifinále

Čechovice - SKP Slovan Moravská Třebová 0:2 (0:2)

Chtěli jsme soupeři oplatit porážku ze skupiny. Bohužel se ujímá soupeř vedení a to si pohlídá až do konce. Musíme uznat, že tento tým nás na celém turnaji jako jediný dokáže přehrát a nepouštět do šancí. Co nezvládal technicky to nahradil bojovností. Pozdější vítěz celého turnaje.

O třetí místo

Čechovice - FC Nordic Brno 1:1 (0:0) 2:3 na penalty

Branky: 1:0 Řehák M ( Grulich)

Poslední zápas na turnaji . Od začátku se snažíme rozhodnout tento zápas ve svůj prospěch. Soupeř nás chce zaskočit brejky do kterých ho nepouštíme. Na Začátku druhé půle dáváme branku, kterou nám rozhodčí neuznává pro údajný faul ( ???). Nás to nesráží a přece se ujímáme vedení díky brance Martina Řeháka. Bohužel soupeř zachycuje náš brejk a přečísluje nás a vyrovnává. Do konce zápasu již branka nepadne a na řadě jsou penalty kde je úspěšnější soupeř.

 

 

sam_2618-1.jpg

Sestava : Navrátil Dan, Soldán Martin - Řehák Martin, Řehák Jan, Schustr Filip, Sobota Kristián, Kolařík Matyáš, Hájek Jiří, Suchánková Viktorie, Baroš Filip, Baroš Daniel, Grulich Matěj, Klimeš Adam, Jeřábek Jakub, Rotschedl Michal

 

sam_2629-1.jpg

 

 Realizační tým na tomto turnaji:

Trenér: Hájek Petr

Asistent: Klimeš Petr

Vedoucí mužstva: Suchánek Marcel

Organizační pracovník: Schusterová Magda

 

Nejlepším brankařem na celém turnaji byl vyhlášen náš brankař Dan Navrátil.

 

p1100281.jpg

 Na tomto turnaji jsme obsadili celkově čtvrté místo. Pro někoho to možná je zklamání, ale někdy je potřeba i trochu toho štěstíčka což nám tentokrát chybělo. Jinak tento turnaj byl organizován na velice dobré úrovni a i večerní program si děcka užili i s diskotékou. V sobotu večer jsme také získali první trofej na tomto turnaji, kdy v tanci HULA HOU trenérů ( pro neznalé tanec s kruhem) naš trenér Petr Klimeš nenašel konkurenci a svým neskutečným časem 1,25 sekundy suveréně zvítězil. Jen pro zajímavost tak druhý trenér z 1.FC Slovácko zaostal o propastných 5 setin sekundy  .

 

sam_2554-1.jpg

Ještě bych chtěl poděkovat našim fanouškům ( a hlavně sponzorům  ) rodičům, bez jejiž podpory bychom se tohoto turnaje ani nezůčastnili za fandění a povzbuzování během celého turnaje.

 

Na závěr chci děckám popřát hezké prázdniny a v 32.týdnu se sejdeme na hřišti už né jako starší přípravka A , ale jako mladší žáci.

 

 

Bodování na celém turnaji

Řehák Martin    11 (7+4)

Suchánková Viky  7 (5+2)

Grulich Matěj   5 (2+3)

Klimeš Adam  4 (4+0)

Rotschedl Michal  3 (3+0)

Řehák Jan, Jeřábek Jakub a Baroš Filip  2 (1+1)

Baroš Daniel, Navrátil Dan a Schuster Filip  1 (0+1)

 

 

Petr Klimeš

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování nejen za Trnávku

(Katka Suchánková, 27. 6. 2012 11:47)

Taky se přidáváme k poděkování - bylo to super, jen nám tam nějak chyběla cena za ty nejlepší fanoušky, už jsme se těšili na nějaký hromadný zájezd do Karibiku nebo na Havaj :-) Ještě jednou dík, v Čechovicích jsme se měli báječně, jak nám to vyjde, přijdem fandit!!! Sochánci

poděkování trenérům za turnaj v Městečku Trnávka

(Petr Kolařík, 25. 6. 2012 16:45)

Ahoj trenéři,
moc Vám s Matesem děkujeme za organizaci a velmi příjemnou atmosféru v našem klubu v průběhu turnaje. Kluci si to užili po všech stránkách a bylo na nich vidět,že jsou jeden tým(i na diskotéce)!!! Díky moc, Petr
Jo, a rodiče byli taky super!

Re: poděkování trenérům za turnaj v Městečku Trnávka

(Petr Klimeš, 26. 6. 2012 6:59)

Petře díky. Dělali jsme s Peťou Hájkem co jsme mohli.